Hotel

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.

S obrovským citem realizovaná komplexní rekonstrukce historického a státem chráněného památkového objektu, nabízí vše, co si náročný host může přát. Kvalitní hotelové a restaurační služby, moderní techniku, romantické zázemí, vynikající gastronomii, odpočinek ve wellnesovém zázemí, masáže, jednací salonky i kongresový sál.

Otevřené hotelové átrium s pergolou a mlýnským kolem připomínají historii Selského dvora a dokreslují celkovou atmosféru pohostinnosti a nabízených gastronomických a hotelových služeb.

Umístění hotelu

Síň slávy - Certifikát výjimečnosti 2014 - 2018Hotel Selský Dvůr se nachází v klidné části Prahy 10. Umístění hotelu je ideální v rámci dostupnosti důležitých dopravních uzlů veřejné i osobní dopravy. Blízké vzdálenosti od dálnice D1 a Jižní spojky, dvou linek metra a navazujících autobusových spojení a několika tramvajových spojení přináší hostům pohodlí ve výběru příjezdu osobními auty nebo použití městských hromadných dopravních prostředků.

Autobusová zastávka se nachází přímo před vstupem do hotelu. Do centra Prahy se pohodlně dostanete za 20 minut. Autobusem se můžete dopravit během několika minut i na dvě linky metra a v dochozí vzdálenosti se nachází několik tramvajových spojení. Lístky na městskou hromadnou dopravu jsou k zakoupení na hotelové recepci.

Spojení z letiště MHD:
Bus č. 119 do stanice "Nádraží Veleslavín", přestoupit na metro "A" do stanice "Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí".

Spojení z Hlavního vlakového nádraží MHD:
Metro linka „C" do stanice „Opatov", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Poliklinika Mazurská, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí"
nebo
metro linka „C" do stanice „Muzeum", přestoupit na metro linka „A" do stanice „Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí".

Spojení

Místo Km Doprava
automobilová městská pěší
Centrum - Václavské náměstí 12 km 16 min 20 min
Letiště Václava Havla Praha 35 km 35 min 60 min -
Vlak - Hlavní vlakové nádraží Praha 9 km 18 min 30 min
Metro - stanice Skalka, linka A - zelená 3 km 5 min 12 min 30 min
Metro - stanice Opatov, linka C - červená  4 km   8 min  15 min 35 min 
Tramvaj - stanice Na Groši - č. 22, 26  0,3 km 1 min  1 min  5 min

Turistické tipy

Místo Km Doprava
automobilová městská pěší
Pražský hrad 15,5 km 25 min 45 min -
Karlův most 15 km 25 min 30 min -
Václavské náměstí 13 km 20 min 50 min -
Kostel - Jezulátko 15 km 25 min 50 min -
Malostranské náměstí - Kostel Sv. Mikuláše 15 km 25 min 45 min -

Kulturní tipy

Místo Km Doprava
automobilová městská pěší
Národní divadlo 14 km 25 min 45 min -
Laterna Magica 14 km 25 min 45 min -
Divadlo Hybernia 7 km 15 min 40 min -


Zvětšit mapu

Lokalita

Hostivařská přehrada

Hostivařský park, Hostivařská přehrada, Chodovská tvrz, biofarma Toulcův Dvůr a nejdelší pražský potok Botič se nacházejí v bezprostřední blízkosti nejromantičtějšího hotelu v Praze - Hotelu Selský Dvůr. Romantické procházky v každém ročním období a neopakovatelné poklidné prostředí okolí hotelu jsou atributy výběru hotelu pro ubytování hostů.

Nezapomenutelné chvíle na výletních lodičkách a šlapadlech křižujících Hostivařskou přehradu a ojedinělý výhled z kopců Hostivařského parku zanechají v návštěvnících klid, vzpomínku a nezapomenutelné zážitky. Při procházce po Hostivařské hrázi se návštěvníci nechávají unést pohledem na pasoucí se lesní zvěř nebo na rybáře vysedávající na břehu přehrady, čekající na svůj velký úlovek. V letních měsících je otevřeno veřejné koupaliště, kde mohou hosté využít mimo koupání a slunění i vodní tobogány a klouzačky.

Pokud hosté zatouží po rušnějším životě Prahy, mohou se vydat opačným směrem od hotelu. Po pár minutách chůze nebo jedné zastávce autobusem je nákupní a zábavní centrum Park Hostivař, ve kterém se nachází řada obchodů, restaurací a moderní multikino. Další příležitost k nakupování nabízí blízké obchodní centrum Chodov (cca 10 minut od hotelu), které je jedním z největších obchodních center v Praze.