Realizované akce

MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FLORBALE 2018 - UBYTOVÁNÍ ČESKÉHO NÁRODNÍHO FLORBALOVÉHO TÝMU

V době konání Mistrovství světa ve Florbale 2018 byl celý hotel exkluzivně rezervován pro Český národní florbalový tým.

POBYT RUSKÉ FOTBALOVÉ ŽENSKÉ REPREZENTACE DO 22 LET

ruská fotbalová ženská reprezentace do 22 let

IDEAL STANDARD 2015

Po loňském úspěchu se romantické atrium Selského Dvora proměnilo v showroom pod širým nebem, kde byla k vidění přehlídka výrobků společnosti Ideal Standard doplněná o vzpomínkové předměty na nedávné ubytování českého hokejového týmu při Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015. Šéfkuchař se svým týmem připravil v rámci bohatého rautu i výjimečné gastronomické delikatesy a to zejména Sashimi a steaky z 35 kg tuňáka.

MISTROVSTVÍ SVĚTA IIHF V LEDNÍM HOKEJI 2015 - UBYTOVÁNÍ ČESKÉHO HOKEJOVÉHO TÝMU

Pohoda a luxus s historickým nádechem. Čeští hokejisté budou v době konání Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 ubytováni v pražském hotelu Selský Dvůr v Hostivaři. Český národní hokejový tým bude mít během šampionátu k dispozici celý hotel.

MIKULÁŠ 2014

Tak jako každý rok, i letos nás 5.12. navštívil Mikuláš s čerty a s krásným andělem. Kouzelná atmosféra plná dětského očekávání a strachu se linula celou restaurací před očekávaným příchodem "Nebeské návštěvy". Pekelná hudba, tma, svíčky, dětské vyděšené oči, křik, to vše doprovázelo příchod čertů, anděla a samotného Mikuláše do naší kouzelné zahrádky. Všechny děti hodné i ty zlobivé byly obdarovány mikulášskou nadílkou a dárečky z čertovy dílničky. Maminky a tatínkové holdovali dobrému jídlu a pití a my pevně věříme, že příští rok nás Mikuláš opět poctí návštěvou a společně ho všichni oslavíme.

OSLAVA NAROZENIN

Restaurace Selský Dvůr je skvělým místem pro oslavu narozenin. Kombinace příjemného prostředí, domácího jídla a zábavy v podobě Ohnivé show je tím ideálním dárkem pro Vaše nejmilovanější.

Přijďte a oslavte s námi Vaše narozeniny!!!!!

IDEAL STANDARD

Spojit příjemné s užitečným , tak by se dala nazvat akce pro společnost Ideal Standard , která je dodavatelem sanitární technologie. Za svitu sluníčka a klapotání vodního kola, což patří ke standardu naší restaurace nás bavil kouzelník a pomalinku odtávaly ledové sochy v podobě toalety a vodovodních baterii. To cele završil slavnostní raut a bohatá tombola.

BEER FEST 2014

V dubnu u nás proběhl již druhý ročník Beerfestu pro společnost ERGO s grilovaným selátkem a večerem plným zábavy. Večerem provázel Honza Kovařík, který vtipně komentoval veškeré dění a uvedl hudební skupiny jako Párty Band a Děda Mládek Ilegal Band. Na čepu nechyběla piva Bernard, Plzeň a Zlatý Bažant. Jako loni byla i vtipná tombola. Už se těšíme na další ročník.

VALENTÝNSKÝ POBYT V SELSKÉM DVOŘE 2014

V hotelu Selský Dvůr jsme oslavili Svatého Valentýna, svátek všech zamilovaných. Na hotelovém pokoji čekala klienty Valentýnská výzdoba, láhev šampaňského a osobní dopis ředitelky hotelu včetně sladké překvapení. Slavnostní Valentýnského menu v restauraci bylo doprovázeno hudebním koncertem v podání přední jazzové zpěvačky Jany Koubkové.

Těšíme se na Vás příští rok!

MIKULÁŠ 2012

Tak jako každý rok, náš Selský Dvůr navštívil Mikuláš v doprovodu anděla a čertů, aby hodným, ale i zlobivým dětem nadílku donesl. Večer plný zábavy v dětském koutku a gurmánské zážitky potěšili jistě každého, kdo přišel…Těšíme se opět na Vás v příštím roce

SVATEBNÍ DEN NA SELSKÉM DVOŘE

A takto u nás vypadá svatební den, který zde můžete mít i vy. Neváhejte a rezervujte si své oblíbené datum!

POSEZENÍ PŘI SELÁTKU

V červnu 2012 jsme pro společnost ICZ a.s. jako každoročně připravili příjemné odpolední posezení spojené s grilováním selátka. Hosté si vychutnávali romantickou atmosféru zahradního atria s mlýnským kolem a pochutnávali si na tradičních českých specialitách.

FIREMNÍ SPOLEČENSKÁ AKCE

Společnost O2 Telefonica si rezervovala všechny restaurační prostory pro svoji firemní akci organizovanou pro zaměstnance a rodinné příslušníky včetně dětí. V zimní zahradě byl k dispozici dětský koutek, v baru si dospělí mohli zahrát ruletu a v restauraci vyhrávala živá hudba k poslechu a tanci.

Občerstvení i menu připravovali naši vynikající kuchaři, jejichž variace na známá i méně známá kulinářská témata byla jako vždy delikátním zážitkem.

Archiv

MIKULÁŠSKÁ 2013

Návštěva Mikuláše za doprovodu krásného Anděla a strašidelných čertů se stala na hotelu Selský Dvůr tradicí. I letos byl Mikuláš štědrý a dětem nadělil hromadu dárků. Věříme, že atmosféra po celý večer byla pro všechny zúčastněné příjemným zážitkem. Těšíme se na Vás zase příští rok!

VELKOLEPÁ HALLOWEENSKÁ PÁRTY

Hotel Selský Dvůr obsadila velká a malá strašidla, netopýři, čarodějnice, víly, batmani, kostlivci, zombíci a jiné pohádkové bytosti.

Po celý večer věštila lidské osudy z Andělských karet kouzelná čarodějnice "EV", tančily se strašidelné tanečky, malovalo se na perníčky a všichni si pochutnávali na dýňovém koláči, dýňové polévce a dalších vynikajících specialitách.

Halloweenská párty v hotelu Selský Dvůr se setkala s velkým úspěchem, smích dětí a pochvala rodičů je pro nás tou nejhezčí odměnou.

Děkujeme všem zúčastněným a společnosti Greenpoint za halloweenskou dekoraci a již nyní se těšíme na Vás všechny příští rok 2014.

SEMINÁŘ - JAK PŘESTAT KOUŘIT

V sobotu 11. května 2013 se v hotelu Selský Dvůr konal jednodenní seminář "Jak přestat kouřit". Od desáté hodiny dopoledne byla zahájena interaktivní přednáška s projekcí v prostorné konferenční místnosti hotelu, kde měli účastníci k dispozici kávu a vodu zdarma.

Jelikož poslední cigareta na tomto semináři přichází na řadu až v odpoledních hodinách, účastníci měli každých 45 minut přestávku na cigaretu.

Tu si mohli dát v přízemí restaurace, ale jelikož bylo krásné počasí, využila většina účastníků ke kouření příjemné venkovní prostory dvora. Na oběd si účastníci zašli do restaurace hotelu, kde si pochutnali na předem vybraném jídle ze speciálního menu.

Poslední cigaretu absolventi semináře vykouřili mezi třetí a čtvrtou hodinou odpolední a před pátou hodinou byl seminář ukončen. Pokud by se účastníkům přestat kouřit nepodařilo, mohou si seminář zopakovat nebo dostanou své peníze zpět.

BEER FEST

Dne 4. dubna 2013 se uskutečnila v restauraci hotelu Selský Dvůr gastronomická akce „BEER FEST“. K připraveným specialitám, jako například na rožni opečené selátko, zeleninové a masové špízy, několik druhů paštik, rostbífové mísy mohli návštěvníci ochutnat i 6 druhů piv.

K pohodové atmosféře navíc přispěli krásnými písněmi naši přední interpreti Ivan Hlas a Monika Absolonová. Hosté byli nejen s průběhem akce nadmíru spokojeni, ale především i s přístupem profesionálního týmu.

VELIKONOCE 2013

Jako každý rok, tak i letos jsme pro naše ubytované hosty, ale i ostatní návštěvníky připravili v hotelu Selský Dvůr oslavu Velikonoc, která byla pojata ve svátečním duchu jejich tradic. S příchodem jarních svátků jsme připravili speciální velikonoční menu se směsí zelených salátů jako je čekanka, polníček a řeřicha, aby byl člověk zdráv po celý další rok. Hosté si pochutnávali na jehněčím, králičím a telecím mase s domácí nádivkou. Samozřejmě na stolech nechyběly domácí voňaví beránci a mazance. Snídaňový buffet byl doplněn o špenátové risolety, vaječné pomazánky a slavnostní nádivku. Velikonoční pondělí jsme zakončili příjemným večerem, kdy nám k tanci a poslechu hrála jarní písničky country kapela TG4. Již nyní se těšíme na příští rok a věříme, že nás přijdete opět navštívit a ochutnáte pamlsky z naší výborné kuchyně.

NĚKTERÉ DÍLY ÚSPĚŠNÝCH TELEVIZNÍCH SERIÁLŮ BYLY NATÁČENY V INTERIÉRECH SELSKÉHO DVORA

Hotel Selský Dvůr se může pyšnit zajímavým a inspirativním interiérem. Rodinné atmosféry hotelu využili nedávno i tvůrci úspěšných televizních seriálů jako je Ulice a Růžová zahrada. Natáčení probíhalo v oblíbeném hotelovém Wellness Centru a na hotelovém pokoji.

Součástí hotelu a velkou chloubou je selská restaurace, kde si hosté mohou pochutnat na kvalitní české kuchyni. Pravidelně zde probíhají pod dozorem šéfkuchaře kurzy „dětského vaření“, oblíbené jsou svatby a rodinné oslavy.

RODINNÁ OSLAVA NA SELSKÉM DVOŘE

V sobotu 18. února 2012 jsme v restauračních prostorech našeho hotelu uspořádali jubilejní rodinnou oslavu pro 12 osob. Tou dobou probíhala částečná rekonstrukce objektu, a tak nás potěšilo dvojnásob, že naši hosté byli s průběhem celého odpoledne a večera zcela spokojeni. Citujeme z dopisu, který jsme od oslavenkyně následně obdrželi:
„Vyzdvihuji především ochotu, vstřícnost a profesionalitu obsluhujícího personálu, což je naše dlouhodobá zkušenost i z minulých let a jiných rodinných oslav, kterých jsme ve Vaší provozovně uskutečnili několik. Rovněž spokojenost i s kvalitou kuchyně.“

V současné době jsou již rekonstrukce dokončeny, přijďte se přesvědčit!

VELIKONOCE NA SELSKÉM DVOŘE

Velikonoce jsme na Selském Dvoře prožili společně s návštěvníky v duchu pohostinnosti a velikonočních tradic. Malérečka z Moravy předváděla zdobení kraslic, pekly se domácí mazance a beránky a pletly se pomlázky. K prodeji byly různé dekorace s velikonočními motivy, jako jsou košíčky, slepičky a další příjemné maličkosti. Velikonoční atmosféru podpořil i náš harmonikář, který nám k svátečnímu menu vyhrával lidové písničky.

Věříme, že příští rok nás na Velikonoce navštívíte i Vy.

OSLAVY JARA - STAROČESKÁ ZABÍJAČKA

Na Selském Dvoře v Praze proběhla tradiční "staročeská zabíjačka", která byla připravena pro našeho klienta - Českou spořitelnu.

Hosté si mohli pod dozorem zkušených mistrů v dobových krojích vyzkoušet přípravu nejednoho klasického pokrmu jako je ovarová polévka, jelítka nebo zabíjačková tlačenka.

Pro děti byly připraveny soutěžní koutky s ukázkou tradiční velikonoční výroby jako je pletení pomlázky, výroba píšťalky, malování kraslic nebo barvení vajíček.

Po celou dobu vyhrávala staročeská lidová muzika a harmonikář.

MIKULÁŠ

Pro děti a dospělé jsme připravili setkání s Mikulášem, andělem a čertem. Jako vždy, akce byla přijata vstřícně, sešlo se mnoho malých a velkých návštěvníků. Pro děty byl připraven dětský koutek a večer plný her, pro dospělé bylo připraveno speciální menu včetně svařáku a medoviny.