Pokoje

Pokoj připraven od  : 14.00 hod.
Uvolnění pokoje do : 11.00 hod.

Hotel Selský Dvůr v Praze nabízí ubytování ve 30ti moderně a nově zařízených dvoulůžkových pokojích ve vysokém standardu s bezkonkurenčním komfortem spaní a se spoustou doplňkových služeb jako je např. polštářové menu - výběr z několika druhů zdravotních polštářů, nejmodernější 32“ LCD televizory s množstvím satelitních kanálů, vysokorychlostní Wi-Fi zdarma, bezpečnostní elektronická schránka a minibar. Hostům je dále k dispozici moderní ekologické topení a klimatizace třetí generace nezatěžující přírodu, profesionální vysoušeče vlasů Valera a kvalitní hotelová kosmetika.

Složení pokojů:

V hotelu se nachází 30 dvoulůžkových pokojů v cenových relacích „Standard“, „Deluxe“ a „Executive Deluxe“. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně podávaná formou bufetu, snídaně jsou servírovány od 7:00 - 10:00 hodin. Na přání hosta lze připravit snídaňový balíček v případě dřívějšího odjezdu.

U nás se vyspíte zdravě!

Filozofií poskytování služeb v oblasti zdravého spánku je péče o zdraví a pohodlí hostů. Pokoje jsou vybaveny špičkovými matracemi Chianti od italského lídra zdravého spaní Magniflex.

Vychutnejte si zdravé spaní v hotelu Selský Dvůr na matracích, na kterých dokáže Váš organismus během spánku plně regenerovat. Po probuzení se budete cítit svěží, odpočinutí a příjemně naladění do nového dne.

Matrace mají nejvyšší zdravotní certifikaci v EU – zdravotní produkt 1. kategorie, zajišťující správnou podporu páteře, uvolnění svalů a kloubů. Matrace zaručují také nepřítomnost alergenních látek a absenci škodlivých látek. Všechny matrace jsou vybaveny hygienickými chrániči a při jejich výrobě byly použity výhradně antialergenní materiály.

Pro zlepšení pohodlného spánku mohou hosté využít zdarma tzv. “polštářové menu“ výběrem z několika druhů a velikostí polštářů, aby odpočinek byl skutečně bezkonkurenční.

Hotel je oblíben nejen českými a zahraničními celebritami, ale i profesionálními sportovci a representanty díky kvalitě poskytovaných služeb a výjimečného pohodlí.