Wellness centrum

  • Privátní wellness - sauna, relaxační vyhřívané lavice s hvězdným nebem, lázně Kneipp a sprchový kout s pralesním deštěm
  • Hostům je k dispozici honesty bar s nabídkou teplých a studených nápojů.
  • Relaxační masáže na objednávku 24 hodin předem na tel.: 271 751 940

Privátní wellness a masáže

Privátní wellness pro 1 - 2 osoby (max. 6 osob)

60 min. / 1.100 Kč nebo 90 min. / 1.450 Kč, každých započatých 30 min. / 350 Kč

Privátní wellness hotelu Selský Dvůr je určen pro 1-6 osob a svým hostům nabízí lázně Kneipp, masážní sprchu s pralesním deštěm, alpským vodopádem i skotskými střiky. K dispozici je dále finská sauna a relaxační místnost s vyhřívanými lehátky a hvězdnou oblohou. Hostům je k dispozici honesty bar s nabídkou teplých a studených nápojů.
Cena pro 1 – 2 osoby je 1.100 Kč / 60 minut nebo 1.450 Kč / 90 minut. Cena za každou následující osobu je 250 Kč.

Poptat

Regenerační masáž

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Regenerační masáž se hodí pro všechny, kteří mají po nějakém turistickém či sportovním výkonu, nebo mají zaměstnání, během kterého celý den stojí. Pomůže vám svaly zregenerovat a uvolnit. Obvykle masírujeme dolní končetiny a záda, je ale možné se aktuálně domluvit na individuální preferenci.

Poptat

Klasická masáž

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Klasická masáž se hodí jako podpora regenerace svalů po sportování, fyzické námaze, nebo při ztuhlosti svalstva a celkové únavě. Jedná se o klasickou masáž přírodním olejem. Nehodí se pro malé děti a seniory. Lze masírovat jednotlivé části dle dohody.

Poptat

Relaxační masáž

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Zklidňující odpočinková masáž zaměřená na zklidnění celého těla i ducha je prováděna řadou pomalých a jemných tahů. Hodí se pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a zapomenout na stres všedních dnů.

Poptat

Masáž šíje, krku, dekoltu a obličeje

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Ztuhlá šíje, zablokovaný krk a bolest hlavy. To jsou časté problémy, se kterými k nám klienti chodí nejčastěji. Proto nabízíme tuto variantu masáže pro uvolnění ztuhlých blokád, které nám často způsobují bolest hlavy.

Poptat

Těhotenská masáž

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Těhotenská masáž je masáž přizpůsobená těhotným ženám. Jejich aktuálnímu stavu, náladě, pocitu. Většinou se jedná o masáž zad, případně nohou a rukou. Pokud je bříško již větší, sedí žena na židli a opírá se o stůl. Nemusíte se bát nepříjemného dlouhého ležení. Obdobně probíhá masáž po porodu (po šestinedělí), kam si můžete vzít i miminko.

Poptat

Dětský sen

55 min. / 1.100 Kč nebo 85 min. / 1.600 Kč

Masáž přizpůsobená dětem. Také děti si zaslouží péči o své psychické zdraví. Dětské masáže se snažíme přizpůsobovat tak, aby děti bavily. Vždy vycházíme z individuálních přání a potřeb.

Poptat

Aromaterapeutická masáž

55 min. / 1.300 Kč nebo 85 min. / 1.900 Kč

Aromaterapeutická masáž Vás příjemně uvolní. Vaše tělo naprosto zrelaxujete a dodáte potřebnou energii prostřednictvím jemných doteků a aromatických olejíčků. Aroma masáž má zejména terapeutické účinky. Během ní totiž tělo nastartuje čištění, které probíhá mimoděk a díky vlastnímu výběru olejíčku je ušité na míru právě Vaším aktuálním potřebám. Před samotnou masáží si vyberete esenciální oleje, které Vám právě vyhovují. Dozvíte se jejich účinek. Sami si zvolíte, jaké partie chcete namasírovat.

Poptat

Lávové kameny

55 min. / 1.300 Kč nebo 85 min. / 1.900 Kč

Masáž lávovými kameny si zaslouží minimálně hodinu, lépe hodinu a půl. Vyžaduje si také náročnější přípravu a neustálé dohřívání kamenů. Jedná se o opravdový rituál. Lávové kameny v sobě uchovají teplo, energii, kterou Vám citlivě předávají. Již před 5 tisíci lety je Indové přikládali na tělo, aby odstranili bolesti a prohřály klouby. Indiáni je používali také jako duchovní nástroje ke znovunalezení rovnováhy. Tato masáž Vás dokonale uvolní, prohřeje, vezmete si z ní tolik energie, kolik právě potřebujete. (Nedoporučuje se pro křečové žíly, během menstruace, pro těhotné). Vaše tělo bude dokonale uvolněné a prohřáté.

Poptat

Reflexní (plosky a dlaně)

55 min. / 1.300 Kč nebo 85 min. / 1.900 Kč

Masáž chodidel a dlaní obvykle ocení lidé, kteří dlouho stojí, nebo pracují rukama. Vzhledem k tomu, že se v těchto místech nachází mnoho bodů souvisejících s jednotlivými orgány, je velká šance, že se během této masáže podaří odblokovat problém nebo blokaci, se kterou si klient dlouho neví rady. Zároveň se během masáže uvolní celé tělo.

Poptat

Rituál Kleopatry

minimálně 85 min. / 1 900 Kč

Aromaterapeutická masáž celého těla včetně obličeje+ zábal. Nechte se hýčkat jako Kleopatra. Celotělová masáž luxusními vonnými oleji včetně zahřívajícího zábalu Vás nabije takovou energií, kterou jste již dlouho nepocítili. Samozřejmostí je jemná masáž obličeje i pokožky hlavy. Po tomto rituálu si určitě nesjednávejte schůzku. Nejlepší bude nechat vonné oleje působit celou noc a regenerovat své síly v klidu až do rána.

Poptat